Kategorie
Szafy i garderoby

Elfa – sprzęt zawsze pod ręką

Elfa – sprzęt zawsze pod ręką 

Faceci bałaganiarz? To mit. Miłośniczki prac ogrodowych nie radzą sobie z utrzymaniem porządku wśród polewaczek, nożyc czy rękawic? To również fikcja! Po prostu nie znają jeszcze rozwiązania Elfy – Utility. Skandynawska firma ma pomysł jak w prosty sposób opanować chaos wśród narzędzi, sprzętu sportowego czy akcesoriów ogrodniczych. Rozwiązanie przyda się szczególnie latem, kiedy nabieramy energii do prac remontowych, majsterkowania przy samochodzie oraz chcemy pochwalić się naszymi rabatkami.

Kiedyś zadaniem mężczyzny było wybudowanie domu. Dziś, panowie często korzystają z pomocy fachowców, jednak sami zajmują się drobnymi naprawami lub ulepszeniami. Jednych bardziej cieszy satysfakcja z wykonanej pracy, dla innych kolejne zadania stają się powodem rozwijania parku maszynowego. Jednak i jedni i drudzy muszą gdzieś przechowywać swoje narzędzia, wśród których trudno o porządek. Również panie pielęgnujące przydomowe rabatki lub kwiaty na balkonie, borykają się z problemem przechowywania narzędzi ogrodniczych, które bardzo różnią się wielkością i często mają nietypowe kształty i trudno je gdzieś zmieścić. Czy aby na pewno?

Elfa do garażu

Utility to zestaw akcesoriów systemowych firmy Elfa, dostosowany do przechowywania drobnych i nietypowych przedmiotów. Specjalnie pudełka, wąskie półeczki, haczyki i wieszaki w połączeniu z przyściennym organizatorem pozwalają maksymalnie i precyzyjnie zagospodarować nawet niewielką powierzchnię. Każdy gwóźdź i śrubka, każdy młotek i imadło czy frezarka znajdą teraz swoje miejsce. Twoim hobby jest ogródek? Nic prostszego! Na haczykach zawieszamy grabie, motyki i konewki a preparaty do pielęgnacji roślin, torebki z nasionami i cebulki stawiamy na półkach lub umieszczamy w ażurowych koszach. Dzięki temu od razu odnajdziemy potrzebny przedmiot i zapewnimy odpowiednie warunki przechowywania przyszłym kwiatom i warzywom. … a jeśli wiosną obudziła się w nas dusza sportowca, ale przeszkadza nam stojący w przedpokoju rower, zawieśmy go na specjalnych hakach Elfy!

Elfa - haki na grabie

Rozwiązanie Utility można montować na dwa sposoby: bezpośrednio do ściany lub w połączeniu z produktami z linii elfa Classic, Décor i Freestanding. W zestawieniu z półkami, wysuwanymi koszami i wieszakami tworzy ono kompleksowy system do przechowywania, który zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne w dowolnej części domu. Elementy Utility są odporne na zarysowania i działanie wysokich temperatur, dlatego można je myć w zmywarce. Od dziś nasz kącik z narzędziami będzie nie tylko zachwycał porządkiem i funkcjonalnością, lecz także lśnił czystością.

Więcej informacji na stronie www.elfa.com