Kategorie
Kuchnie i jadalnie

Luksusowa kuchnia w szarościach

Szary to na pewno jeden z najszlachetniejszych kolorów, dzięki któremu wnętrze nabiera eleganckiego i wytwornego charakteru. Każdemu, komu zależy na urządzeniu stylowej i luksusowej kuchni, powinien zdecydować się na meble kuchenne właśnie w takim odcieniu. Ma je w swojej ofercie Galeria Wnętrz Krakowska31, która proponuje klientom najlepsze marki mebli. Doskonałym i wcale nie ryzykownym tłem dla takiego kuchennego wyposażenia może okazać się szary „total look”, gdzie nawet ściany i podłoga są utrzymane w szarej tonacji, co składa się na efektowne wykończenie całości. Aby się przekonać, wystarczy zajrzeć tutaj.

Kuchnia w szarościach

Kuchnie oferowane przez Galerię Wnętrz Krakowska31 to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących miejską nowoczesność i minimalizm. Choć niektórzy mogą zarzucić tym meblom kuchennym wręcz ascetyczną formę, to ich największą ozdobą jest solidne wykonanie i wykorzystanie najtrwalszych materiałów. Wówczas precyzja i dbałość o szczegóły są widoczne gołym okiem. Producenci wykorzystują w tym celu m.in. ciepły fornir z drewna orzecha, biżuteryjne uchwyty czy fornir kamienny na frontach szafek. Daje to niesamowite wrażenie finalne.

Szara kuchnia zdjęcia

Szare meble kuchenne o luksusowym wykończeniu doskonale wpiszą się w przestrzeń okazałego domu, miejskiego apartamentu czy mieszkania utworzonego na wzór loftu. To propozycja dla osób ceniących niebanalne rozwiązania i trwałość emanująca z najmniejszego meblowego detalu. Kamienne okleiny, stalowo-szara kolorystyka, prostota brył tylko potęgują wrażenie solidności. Przestrzeń kuchenna zawsze też można uzupełnić o blat tworzący rodzaj zabudowy i pełniący w ten sposób funkcję „parajadalni”.

Kuchnia szara - zdjęcia