Kategorie
Okna

Okna drewniane dopełnieniem zewnętrznego wyglądu budynków

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo drewniane okna mogą zmienić „prezencję” budynku mieszkalnego. Tymczasem wciąż przegrywają one z oknami plastikowymi, które są mniej efektowne, ale za to tańsze. I tym sposobem ekonomia wygrywa z estetyką. Warto jednak traktować zakup okien jako inwestycję na następne lata. Okna drewniane firmy Anex Okna to najlepszy przykład tego, jak można umiejętnie połączyć atrakcyjną cenowo ofertę z wysoką jakością.
Okna Drewniane
Okna drewniane pod względem wizualnym bez wątpienia przewyższają te plastikowe, budując przyjazny klimat, dzięki czemu dom od razu wydaje się przytulniejszy. Drewno daje też więcej możliwości kolorystycznych w przeciwieństwie do zawsze białych okien pcv. Poza tym widoczne usłojenia tworzą urokliwy „akcent”. Okna drewniane świetnie też będą współgrać z dachówką czy drewnianymi drzwiami do garażu lub domu. W efekcie otrzymamy spójną całość o szlachetnym wykończeniu.
Okno Drewniane
Do produkcji okien drewnianych produkowanych przez firmę Anex Okna wykorzystuje się drewno sosnowe, mahoniowe bądź dębowe, które jest poddawane specjalistycznej obróbce według najwyższych standardów, a wszystko po to, aby ostatecznie uzyskać gwarancję jakości. Wiele osób może mieć obawy, czy okna drewniane faktycznie okażą się trwałe, dbają o to nowe technologie. Stąd na przykład termookapniki chroniące ramę okienną przed wilgocią czy dwie uszczelki, które tworząc komorę powietrzną, stanowią dodatkową izolację dla pomieszczenia. Natomiast profil okienny został tak zaprojektowany, aby drewno nie ulegało szkodliwemu działaniu czynników atmosferycznych.
Okna z Drewna