Kategorie
Dodatki

Subiektywny przegląd oryginalnych stołków do domu

Są osoby, które cenią klasykę i tradycyjne rozwiązania. Są też takie, które lubią eksperymentować. Właśnie do tej drugiej grupy sklep internetowy Kodymody.com kieruje swoją ofertę oryginalnych stołków i puf do domu. Wystarczy zapoznać się z zaprezentowanym tutaj asortymentem, aby przekonać się, jak łatwo zaaranżować wnętrze, które ma być nowoczesne i awangardowe. Co ciekawe, niektóre z projektów równie dobrze spiszą się w mieszkaniu, które utrzymane jest w stylu retro.
stołki kolorowe
Poszukiwacze wesołych akcentów, którymi chcą ożywić monochromatyczną czy szaroburą przestrzeń, powinni zdecydować się na stołki z kolorowymi obiciami i nogami wykonanymi z drewna olchowego, które świetnie sprawdzą się m.in. w salonie. Do sypialni nada się natomiast fotel o oryginalnej bryle i obiciu z naturalnym splotem. Taki mebel świetnie będzie też pasował do garderoby, na przykład fashionistki. Zabawnym elementem w tych pomieszczeniach okaże się stołek o żartobliwym kształcie, na przykład męskiego melonika.
stołek jak kapelusz
Nie brakuje także oryginalnych stołków o uniwersalnym i ponadczasowym charakterze, które świetnie będą komponować się zarówno z wystrojem nowoczesnym, jak również tym bardziej klasycznym. Przykładem może być chociażby ławka z wałkami po bokach, wykonana z tkaniny w pepitkę, czy barokowa ławeczka z ludwikowskimi nóżkami. Inną retro propozycję stanowią krzesła przywołujące lata 60. – z podłokietnikami, olchowymi nogami oraz pastelowymi obiciami. Mogą być świetną alternatywą dla sztampowych krzeseł do jadalni.
stołek w kratkę