Kategorie
Szafy i garderoby

Systemy Elfa

Co było pierwsze – jajko czy kura? Tego typu problemu nie ma skandynawski producent systemów przechowywania – firma Elfa. Budowanie systemu zaczyna się od listwy BL! To dzięki niej zbudowanie garderoby, szafek w spiżarni, elementów dziecięcego pokoju czy wyposażenie garażu staje się o wiele prostsze, a liczba możliwości ich zagospodarowania wręcz nieograniczona. Jedynie co musisz zrobić to zastanowić się, ile potrzebujesz miejsca i na co.

Elfa

Ten wyjątkowy system do przechowywania sprawia, że sami możemy zostać niemalże projektantami wnętrz. Może służyć do uporządkowania ubrań, książek, płyt, narzędzi czy nawet żywności. Ale to nie wszystko, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i potrzeby. Elfa to zestaw różnego rodzaju półek i koszy, które można zawieszać na dowolnej wysokości, uzupełnionych o dodatkowe elementy, takie jak haczyki czy boczne wieszaki. Co najważniejsze, wszystkie z nich można przemieszczać, a mimo to mamy gwarancję, że są zamocowane stabilnie i bezpiecznie.

 Systemy_Elfa

Na czym polega sekret? Podstawą systemu jest pozioma listwa BL, na której zawieszane są pionowe szyny, a na nich to, co jest nam w danej chwili potrzebne. Elfa daje nam do dyspozycji półki ażurowe i pełne, różnej wysokości kosze z dużymi oczkami i z siatki Mesh, a także wieszaki na spodnie, drążki na ubrania a także specjalne półki na buty. Co więcej, możemy wykorzystać także różnego rodzaju wieszaki i haczyki, tak aby jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. W magiczny sposób tworzymy miejsce, którego do tej pory nie było! Możemy wieszać i zdejmować, zamieniać miejscami, dodawać i odejmować… ponieważ jedynym na stałe zamocowanym elementem jest listwa BL! A wszystko to w bieli lub platynie, w minimalistycznej wersji Classic lub fantazyjnej – Décor.

Elfa

Kiedy już skończymy pracę z dopasowywaniem systemu do naszych potrzeb, czeka nas ostania, trudna decyzja – czy nasza modna garderoba, pełna spiżarnia lub doskonała biblioteczka mają przyciągać wzrok gości, czy może zasłonimy je drzwiami przesuwnymi. Paleta dostępnych kolorów i wypełnień może wręcz przyprawić o zawrót głowy. Jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość umieszczenie na drzwiach dużego lustra, które w przypadku garderoby zawsze podpowie nam, że nikt nie wygląda piękniej…

Elfa

System Elfa to idealny produkt dla osób praktycznych, ceniących elastyczność i wygodę. Warto więc pomyśleć o nim, planując zagospodarowanie pomieszczeń – zwłaszcza teraz, kiedy firma szykuje letnią promocję listw poziomych BL w marketach Castoramy i Leroy Merlin, które będą dostępne za symboliczną wartość. Listwy w promocyjnych cenach będą dostępne w Leroy Merlin od 9 lipca do 5 sierpnia i w Castoramie w terminie od 18 lipca do 1 sierpnia 2014.

 

Więcej informacji www.elfa.com