Kategorie
Dodatki

Szkło piaskowane

Szkło piaskowane jest doskonałym dodatkiem dekoracyjnym do wnętrz. Można umieścić je jako przeszklenie w drzwiach wewnętrznych, wejściowych, czy też zastosować w łazience.
Poniżej przedstawiamy prace częstochowskiej firmy Vitroszlif. Zobacz jak ciekawe efekty można osiągnąć.

Piaskowanie to proces typowo mechaniczny. W trakcie realizacji procesu strumień piasku pod wysokim ciśnieniem sprawia, że w zaplanowanych na poziomie projektu miejscach tafla szkła staje się matowa. Całym procesem steruje komputer, co zapewnia idealne odwzorowanie projektu na szkle.

Najczęściej klienci boją się stosować szkło piaskowane z obawy przed trudno usuwalnymi zabrudzeniami. Tutaj rozwiązaniem może być pokrycie powierzchni piaskowanej specjalnym płynem uszlachetniającym. Jego zastosowanie pozwala uzyskać efekt teflonu, chroniącego szkło przed zabrudzeniami i ułatwia utrzymanie czystości.

Szkło Piaskowane

Szkło piaskowane to możliwość delikatnego wzorku, który ozdabia szybę dając jednocześnie poczucie prywatności.

Szkło Piaskowane do Drzwi

Szkło Piaskowane do drzwi, to jedno z najczęściej stosowanych miejsc, gdzie zamieszczamy tego typu szkło. Drzwi nabierają lekkości i niepowtarzalnego klimatu.

Szkło piaskowane producent

Gdy będziecie szukać firmy, która wykona dla Was piaskowane szkło, koniecznie skontaktujcie się także z firmą Vitroszlif z Częstochowy, która ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu szkła.

źródło : vitroszlif.com.pl

zobacz również:
Szkło dekoracyjne