Kategorie
Blog

Targi Budowlane „Budowa Remont Dom i Wnętrze”

W dniach w dniach 16-17 października 2010 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskich Targów Budowlanych Budowa Remont Dom i Wnętrze kierowana do budujących i remontujących dom oraz mieszkanie, a także do wszystkich poszukujących oryginalnych rozwiązań architektonicznych i wnętrzarskich. Sponsorem kampanii radiowej Targów jest firma Kowalczyk Materiały Budowlane.

Targi Budowlane

Jesienna edycja Targów poświęcona będzie kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Wystawią się także usługodawcy: firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz, firmy budujące domy na zamówienie, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów. Targowe ekspozycje urozmaicone będą praktycznymi pokazami nowoczesnych technologii i produktów – ich właściwego zastosowania, sposobów montażu, obsługi i konserwacji.

Na targach zaproponujemy zainteresowanym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie ich mieszkań i domów – w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Na Targach uruchomione zostanie Centrum Projektowania i Urządzania wnętrz patronatem Związku Polskich Artystów Plastyków. Architekci wnętrz skupieni w Sekcji Architektury Wnętrz ZPAP przeprowadzą na targach cykl wykładów i pokazów. Pod okiem architektów wnętrz i stylistów odwiedzający wybiorą funkcjonalne rozwiązania i interesujące pomysły aranżacji i modernizacji oraz dekoracji pomieszczeń.

W stoiskach można będzie uzyskać bezpłatne porady dotyczące: montażu oraz wyboru drzwi i okien (połaciowych, z PCV i drewnianych), klimatyzacji i wentylacji, kotłów gazowych i olejowych, malowania ścian i sufitów, materiałów na ściany i stropy, ocieplania ścian, dachów i stropów, ogrzewania podłogowego, rozwiązań energooszczędnych i audytu energetycznego czy zapraw do murowania i klejenia.

W programie imprez towarzyszących nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny architektury krajobrazu (projektowanie i zakładanie ogrodu) czy parkieciarstwa (dobór materiałów na podłogi z drewna, sposoby konserwacji, zasady łączenia na jednej powierzchni podłogi drewnianej z terakotą, korkiem czy kamieniem).

Targom towarzyszyć będzie bogaty program edukacyjny. Goście targów uczestniczyć będą w prelekcjach poświęconych m.in.: etapom prac wykończeniowych w mieszkaniu i domu, najważniejszym zasadom budowy kominka czy rozwiązaniom funkcjonalnym ze szczególnym uwzględnieniem kosztów użytych materiałów.

Patronat medialny nad Targami Budowlanymi Budowa Remont Dom i Wnętrze przyjęły miesięczniki: M jak mieszkanie, Moje mieszkanie, Dobre Wnętrze, Zbuduj Dom i Murator oraz serwisy: muratordom.pl, urzadzamy.pl oraz muratorplus.pl, a także radio VOX FM, Dziennik Gazeta Prawna i  zumi.pl.

Czas i miejsce :
Warszawa – Torwar, ul. Łazienkowska 6a
Ogólnopolskie Targi Budowlane Budowa Remont Dom i Wnętrze
16-17 października 2010 roku


Pokaż Targi na większej mapie

Osoby z widoczną niepełnosprawnością wchodzą w towarzystwie opiekuna na teren targów bez konieczności zakupu biletu wstępu. Dzieci do lat 15 wchodzą na teren targów bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów.

Udział w seminariach za okazaniem biletu/karnetu wstępu na targi.

źródło : targibudowlane.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *