Kategorie
Dodatki

Wyjątkowy styl we francuskim wydaniu –pościel Yves Delorme dostępna już w Polsce!

Yves Dolorme została założona w latach 40. XIX wieku i od tamtej pory, wytrwale dbając o zadowolenie klientów, jest liderem na rynku bielizny dla domu. Dba ona o najwyższą jakość swoich produktów, wytwarzając je z najrzadszej i najtrwalszej bawełny egipskiej czesanej na satynę lub perkal. Zdobienia, oparte na motywach kwiatowych oraz kracie, wykonywane są ręcznie – dzięki temu każdy element posiada wyjątkowy wygląd.

Produkty tej firmy to połączenie misternych wykończeń oraz barw, które zapewniają przytulny i ekskluzywny wystrój sypialni: błękity, zielenie oraz biel, jak również szarość sprawią, że bielizna pościelowa zaspokoi nawet najbardziej wybredny gust związany z estetyką i pragmatyką urządzania wnętrz.

Pościel w sypialni

Lila & Godo Interiors, będąca nie tylko miejscem nabywania produktów, lecz także ceniąca możliwość zaspokojenia potrzeb wymagających klientów, wprowadza na rynek polski produkty ekskluzywne, gwarantując najwyższą jakość i oryginalny styl, będący połączeniem estetyki francuskiej oraz połączenia klasycznego piękna i nowoczesnych rozwiązań wytwórczych. Tym właśnie są akcesoria firmy Yves Delorme.

Pościel, jak również takie akcesoria jak szlafroki, ręczniki, dywaniki, ściereczki, kosmetyczki i poduszki dekoracyjne są gwarantem wystroju z klasą, przyjaznego człowiekowi oraz jego najbliższemu otoczeniu.

Marka ta zyskała szeroko grono odbiorców, związanych ze światem kultury i sztuki, co potwierdza wyjątkowość oferowanych produktów.

Bielizna pościelowa Yves Dolorme jest miła w dotyku, wykonana z najstaranniej dobranych materiałów, zapewnia zdrowy i mocny sen nawet tym, którzy są wrażliwi na bodźce zewnętrzne. Przytulna sypialnia to obowiązkowy element każdego gustownie urządzonego wnętrza.

Na wyjątkowy klimat miejsca odpoczynku składa się wiele elementów, w tym kojąca zmysły, delikatna, otulająca ciało po ciężkim dniu pościel, wykonana z dobranych z najwyższą uwagą elementów.

A więc miłych snów…

Kolorowa pościel

Proponowane akcesoria są dostępne w sklepie z wyposażeniem wnętrz Lila & Godo Interiors

Piękna 28/34 Warszawa.