Kategorie
Sypialnie

Elfa: Śpij spokojnie!

Elfa: Śpij spokojnie! Nawet najwygodniejsze posłanie nie wystarczy, jeżeli martwić będzie nas nieporządek w domu. Szwedzka firma Elfa proponuje doskonały lek na bezsenność: system do przechowywania, dzięki któremu w każdym pomieszczeniu można wprowadzić porządek. Warto zaopatrzyć się w niego już dzisiaj – do końca stycznia trwa promocja u wybranych dystrybutorów.

Elfa - Sypialnia

Nowy Rok to czas postanowień. Zaplanuj je już teraz! Elfa proponuje, aby w 2015 r. zadbać o spokojny sen w trosce o zdrowie i urodę. Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń producenta, specjalizującego się w organizowaniu przestrzeni. Bałagan nie będzie spędzał Ci już snu z powiek. System do przechowywania sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach – od salonu, poprzez sypialnię lub oddzielną garderobę, a kończąc na łazience, kuchni i garażu. Jego doskonałym uzupełnieniem są drzwi przesuwne, z wypełnieniem z forniru, melaminy, szkła, perspeksu lub pyty MDF i w palecie barw ograniczonej jedynie wyobraźnią. Drzwi dostępne są w trzech szerokościach. Wykorzystaj system Elfa, aby zorganizować miejsce na łóżko z wygodnym materacem.  Do wyboru są dwie wersje.

Elfa - Sypialnia

Minimalistyczny Classic ze stali w kolorze białym lub platynowym albo Décor, wykonany z drewna w odcieniu brzozy, orzecha lub bieli. Ogromną zaletą rozwiązania jest możliwość modyfikacji lub dodania kolejnych elementów. Nie potrzeba do tego wcale narzędzi! Wystarczy zawiesić kolejną półkę lub kosz na listwach, które są podstawą systemu. Dzięki temu Elfa jest znacznie bardziej funkcjonalna niż szafa wbudowana – zmienia się wraz z Tobą. Zastosuj też dedykowane moduły, jak wieszaki na spodnie, kosze z siatki Mesh, półki na drobiazgi czy boczne kosze.

Elfa - Sypialnia

Kto się wyspał, ten jest zdrowy – to stara mądrość żydowska. Zadbaj więc o spokojny wypoczynek. Zastanów się, gdzie najpilniej potrzebujesz zaprowadzić ład. Zaprojektuj swój system do przechowywania, posługując się narzędziem w witryny www.elfa.com w zakładce „Zaplanuj przestrzeń” i skorzystaj z wyjątkowej oferty rabatowej – 20% zniżki na systemy do przechowywania w kolorze platinum. Promocja na produkty firmy Elfa jest dostępna w terminie 22.12.2014 – 31.01.2015 w Castoramie, 29.12.2015 – 20.01.2015 w Leroy Merlin oraz w wybranych salonach w styczniu.