Kategorie
Blog

Konkurs Jesienne Impresje!

Wygraj 1000 złotych i odmień swoje wnętrze! Znajdź nowy kolor Dekoral Fashion, nadaj oryginalną nazwę i prześlij do nas. Zostań autorem Jesiennych Impresji!

Znajdź kolor

Jesienią aura nabiera rumieńców, uwodzi czerwieniami, ciepłym brązem i szlachetnym złotem. Dołącz do kolorystycznej rewolucji i weź udział w konkursie „Jesienne Impresje”. Zasady gry są bardzo proste – rozejrzyj się dookoła i znajdź barwę, której nie ma jeszcze w palecie Dekoral Fashion! Uwiecznij ją, nadaj jej ciekawą nazwę i wyślij do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Konkurs Jesienne Impresje!

Wygraj nagrodę główną.

Spośród wszystkich propozycji wybierzemy autorów trzech najciekawszych prac. Czekają na nich bony o wartości 1000, 500 i 200 zł do w wykorzystania w sklepach Almi Decor, Home and You, Duka, Fabryka Form lub Czerwona Maszyna.

Kolor czyni cuda!

Dlaczego jesienne impresje? Bo Dekoral Fashion kocha kolory i chce zarażać tą miłością innych. Ta sama idea przyświeca również serwisowi Kolor i Wnętrze, gdzie oprócz newsów ze świata designu można liczyć również na nieodpłatną pomoc architektów w przemianie własnych domów i mieszkań.

Konkurs Jesienne Impresje!